Podsumowanie pracy świetlicy w roku szkolnym 2017/2018

Cieszymy się z naszych sukcesów, jesteśmy dumni z naszych wychowanków.
1. W konkursie „Anioł z masy solnej” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 laureatkami zostały: Milena Radzikowska kl. 1d – II miejsce (uczennica pracowała pod kierunkiem p. Anny Paprockiej) i Julia Sawa kl. 1c – wyróżnienie (uczennica pracowała pod kierunkiem p. Marii Wolskiej).
2. W konkursie „W zimowej szacie” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 II nagrodę zdobyła Helena Barczyk kl. 1b (uczennica pracowała pod kierunkiem p. Barbary Radomskiej-Kaspruk).
3. W XVI Konkursie palm, pisanek i stroików wielkanocnychorganizowanym przez SP 2 w Lublinie pierwsze miejsce w kategorii stroik zdobyła Zuzanna Kłos kl.1b (uczennica pracowała pod kierunkiem Marii Wolskiej), drugie miejsce w kategorii – palma zdobyła Julia Piasecka(uczennica praco
wała pod kierunkiem p. Marii Wolskiej).
4. W XIV Międzyszkolnym Turnieju Poezji Dziecięcej „Radosny świat dziecka w poezji” organizowanym przez SP43 w Lublinie zdobyliśmy:
I MIEJSCE: Olga Krakowiak SP 16 za recytację wiersza „Sposób na laleczkę” – opiekun Jolanta Gandecka
II MIEJSCE: Igor Sagan SP 16 za recytację wiersza „Szybkie przygotowania czyli śpiesz się powoli” – opiekun Jolanta Gandecka
III MIEJSCE: Ewa Bondarenko SP 16 za recytację wiersza „Małpka”- opiekun Barbara Radomska Kaspruk
WYRÓŻNIENIE: Szymon Patronowicz SP 16 za recytację wiersza „Kieszonkowe na lizaka” – opiekun Barbara Radomska Kaspruk.
5. W I Wojewódzkim Drużynowym Turnieju Szachowym o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty dla Uczniów Szkół Podstawowych – Wychowanków Świetlic z okazji Dnia Dziecka pierwsze miejsce i Puchar Lubelskiego Kurtora zdobyła drużyna w składzie: Olga Krakowiak, Szymon Rymarczyk, Adam Starobrat oraz Bartłomiej Ruszniak. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna w składzie: Sebastian Szymecki, Sebastian Milczek, Stanisław Łazarz, Zuzanna Matejko. Drużyny przygotowane były przez p. Zofię Ciechocińską-Miećko

Popularne posty z tego bloga

Bezpieczne ferie zimowe

Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie w Szachach